200 X Fresh Corner

 200 X Fresh Corner

Všetko sa to začalo v júli 2015, keď sa na čerpacích staniciach Slovnaft v bratislavskej Záhorskej Bystrici, Lučenci a vo Vyšnom Kubíne otvorili prvé kaviarne Fresh Corner. V týchto dňoch oslavujeme okrúhlych 200 kaviarní po celom Slovensku.

Kvalita so špičkovými parametrami, pre ktorú sa oplatí zastaviť. Fresh Corner sa stáva vyhľadávanou destináciou motoristov na cestách. Koncept Fresh Corner ponúka zákazníkom to najlepšie – chutné občerstvenie a najmä kvalitnú čerstvú kávu pripravenú zo starostlivo vybraných kávových zŕn. Práve na káve si vo Fresh Corneri dávame výnimočne záležať. Lahodná, vyrovnaná chuť, rovnaké zrná a mlieko v rámci celej siete, filtrovaná a nízkominerálová voda a, samozrejme, kávovary špičkovej kvality. Samoobslužné stroje značky Franke ponúkajú naozaj široký výber – spolu až 19 druhov nápojov v troch rôznych veľkostiach. Dokážu pripraviť takisto aj mliečne nápoje až v troch príchutiach.

Zastavte sa
Fresh Corner oslavuje dosiahnutie okrúhleho počtu kaviarní spolu so svojimi zákazníkmi. Stačí sa zastaviť a zbierať nálepky za každú kúpenú kávu. Za päť nálepiek – päť káv – získate šiestu kávu len za 5 centov. Akcia platí na všetky druhy káv.

Vyhrajte ešte raz
Chcete vyhrať palivovú kartu v hodnote 200 eur a zároveň byť ohľaduplný k prírode? Na zbieranie nálepiek použite mobilnú Slovnaft eKARTU. Nájdete ju po stiahnutí v aplikácii Your wallet pre zariadenia s operačným systémom Android alebo v aplikácii Wallet pre iOS. Ak prostredníctvom eKarty nazbierate päť nálepiek aspoň raz, automaticky budete zaradený do žrebovania o palivovú kartu v hodnote 200 eur. Šanca zvíťaziť je vysoká, pretože v súťaži je ako výhra pripravených rovných 200 palivových MOL GROUP Gift kariet.

Zdieľať článok

© 2020 SLOVNAFT, a.s.
powered by dotcom.sk
SLOVNAFT, a.s.